COP zážitkové zájezdy

Cestovní kancelář COP TRAVEL

Klient
COP
Realizace
10/2020 - 02/2021
Služby

UX/UI, programing, SEO, copywriting, marketingová strategie

Skutečnou raritou je vznik nové cestovní kanceláře v roce, kdy 160 jiných opustilo trh. Návrh webu zrcadlí naše mnohaleté zkušenosti s provozem vlastní cestovní kanceláře a vůbec práci v cestovním ruchu.

COP zážitkové zájezdy - Koncepto

COP, tedy Centrum outdoorových programů pokrývá svou činností široké portfolio klientů, od školních dětí a pedagogických pracovníků, přes firemní klientelu až po širokou veřejnost.

Struktura a obsah webu

Ve výše uvedeném pořadí byl také strukturován obsah stránek nové cestovní kanceláře COP TRAVEL. Kromě nabídky vlastních akcí je do webu zapracována celá řada dalších tematických vrstev, jako jsou adrenalinové a sportovní aktivity, zážitky umocňující program zájezdů, početný tým instruktorů, prezentace hotelů a penzionů, v neposlední řadě jednotlivé destinace, ale také stránky o společnosti a množství informací, bez nichž se klient cestovní kanceláře neobejde.

COP zážitkové zájezdy - Koncepto

Další funkcionality

Přidáme-li k početným kategoriím obsahu nezbytné nástroje pro práci s termíny zájezdů a rezervační a poptávkové formuláře, je web velice komplexním dílem, při jehož návrhu a realizaci zúročil své zkušenosti každý člen tvůrčího týmu na straně agentury i klienta.

Design stránek navazuje na návrh loga a vizuáního stylu společnosti COP zpracovaný v závěru roku 2020.

Je libo zážitek? Cestujte s COP TRAVEL.

COP Koncepto, reklamní agentura

Další projekty

Zbrusu nová advokátní kancelář pod vedením elegantní dámy obdržela logo a vizuální styl, v němž se odráží řada aspektů spojených s osobností...
Případová studie
Kancelář OEAV.CZ reprezentuje již od roku 1998 rakouský alpský svaz Alpenverein v České republice. Služby spojené se členstvím a pojištěním...
Krkonoše umí být doslova pohádkové a vítaná cílová skupina rodin s dětmi si jistě redesign tematické microsite zaslouží.
Koncepto, reklamní agentura a grafické studio, Michael Pokorný
Pojďme vytvořit něco skvělého společně

Máte nápad a nevíte, jak jej zrealizovat? Zavolejte, napište a přijdeme na to, jak vám můžeme být užiteční.

Michael Pokorný