Malý tým – rychlá reakce

O nás

Když požadujete individuální přístup a maximální nasazení.

S vytříbeným citem pro design, agilním přístupem k řešení problémů, zvědavostí a podnikatelským myšlením se vrháme do každého projektu, který může naše klienty posunout k dlouhodobému úspěchu. Snažíme se, aby společný úsek cesty představoval kvalitně strávený čas a objevování i slepých uliček bylo přínosné.

Jsme pochopitelně jen lidé, takže v mnoha ohledech nepochybně splňujeme obecnou představu o práci v marketingu – tedy hektickému výkonu podávanému pod vlivem nadměrného množství kávy a tlakem blížících se termínů. Avšak naše odhodlání a nadšení pro to, co děláme, nám pomáhají i velké výzvy překonávat.

Spoléháme na sílu kolektivní spolupráce a otevřenou komunikaci.

Koncepto tým

Jsme také zvídaví! Naše zájmy sahají daleko za hranice digitálních technologií, byznysu a trendů v oboru. Inspiraci nacházíme při cestování, tvůrčí energii čerpáme na horách a při sportu, užíváme si zábavu u piva i diskuze o pivu. Pravdou ovšem je, že když sedne prach a vidíme za sebou úspěšné dokončený projekt, ten pocit má také něco do sebe. 

Zásady, které se snažíme dodržovat

Během let jsme si uvědomili, jak může dodržování několika zásad usnadnit průběh každého projektu. I když nejsme dokonalí a někdy se nám je nepodaří plně dodržet, stále se těchto zásad snažíme držet. Víme, že i vám to pomůže. 

Ptáme se, posloucháme.

Základem naší práce je pochopení našich klientů, jejich obchodních cílů a potřeb jejich zákazníků. Proto vždy začínáme kladením otázek. Velkého množství otázek.

Na základě faktů a dat

Mít dobrý nápad znamená mít hodně nápadů. Nicméně i hypotézy a domněnky ověřujeme důkladnou analýzou a vyhodnocováním měřitelných indikátorů.

Prototyp co nejdřív, testování často.

Čím dříve máme zpětnou vazbu, tím větší je šance vyřešit problém před tím, než se stane překážkou. Je to efektivní.

Pracujeme pro zákazníky našich klientů.

Tento přístup zní jasně, ale není vždy samozřejmý. Až spokojenost vašich zákazníků totiž rozhoduje o dlouhodobém úspěchu vaší značky.

Možná neuděláme, co žádáte.

Pokud již znáte řešení, pravděpodobně nás nepotřebujete. Pokud jste otevřeni přístupům, o kterých jste dosud nepřemýšleli, můžeme být pro vás tím správným partnerem.

Upřednostňujeme dlouhodobé partnerství.

A stejně tak i naši klienti. Jednoduše proto, že je to pro obě strany výhodné. Spolupráci nikdy nebereme jako samozřejmost a snažíme se, abychom si vaši důvěru zasloužili.

Naši klienti nám důvěřují.

Velmi si vážíme toho, co naši klienti dělají. Proto oceňujeme, že naši klienti respektují naši práci – koneckonců si nás najímají, protože děláme něco, s čím potřebují pomoci.

Nepracujeme zdarma.

Naše dovednosti, naše kreativita a kombinovaná odbornost našeho týmu jsou tím, co můžeme nabídnout. Tyto zdroje a proces, který vede k výsledkům, jsou tím, za co nás naši klienti odměňují.

Ano,
máme přístup
Koncepto Marketingová agentura a grafické studio

Otevřenost

Nabízíme maximum ze všeho co umíme. Co nevíme či neumíme, rádi se od vás naučíme.

Úpřímnost

Říkáme, jak to vidíme a co si myslíme.

Zodpovědnost

Dohoda platí, i kdyby byla na papíře. Termín je zeď.

Spolupráce

Jsme přesvědčeni, že náš potenciál lze využít pouze tehdy, když pracujeme společně.

Z cestovního ruchu k designu a marketingu

2000
CK Kudrna
výkonný ředitel, jednatel
2010
CK V-tour
výkonný ředitel, jednatel
2013
CK Livingstone
marketing, produkce
2015
Opti-mystic
jednatel
2017
Koncepto
výkonný ředitel, jednatel

Podnikatelská cesta Michaela Pokorného, jednatele a majitele agentury Koncepto

Cestovní ruch je dynamické a konkurenční prostředí s přesahem do řady další oborů. V praxi rychle zjistíte, že k marketingu a obchodu máte blíž, než k samotnému cestování. Vedení firmy s obratem ve vyšších desítkách milionů Kč a více než 200 externími zaměstnanci je slušnou průpravou pro svět businessu.

Dnes v podnikání hledám způsob, jak využít získané znalosti a dovednosti k profitu našich klientů. Ve vlastní marketingové agentuře úspěšně propojuji bohatou praxi v cestovním ruchu a řadě dalších oborů s digitálními technologiemi.

Každodenní spolupráce s týmem kreativních lidí je zdrojem energie, každý projekt našich klientů posouvá hranice možného. Je to jízda. Připojte se, travel digital!

“Digitálnímu cestovnímu ruchu” se věnuji se stejnou vášní jako samotnému cestování.

Ing. Michael Pokorný
jednatel agentury Koncepto
Koncepto reklamní agentura grafické studio Digital Travel

Digital Travel

Jsme profesionálním partnerem měst, obcí a destinačních organizací.
Travel Bakers

Jsme hrdým členem platformy Travel Bakers

Kdo pro vás bude pracovat

Koncepto, reklamní agentura a grafické studio Kdo pro vás bude pracovat
Koncepto Michael Pokorný
Michael Pokorný
CEO, projekt management
Koncepto Jana Reichel
Jana Reichel
grafický design
Koncepto Jiří Foret
Jiří Foret
UX/UI design
Koncepto Radek Šamšula
Radek Šamšula
front-end developer
Koncepto Honza Kaláb
Honza Kaláb
copywriting, sociální sítě
Koncepto Simona Lošková
Simona Lošková
grafický design

Jana Reichel se ujímá vedení kreativní sekce agentury Koncepto

Když na začátku října na židli hlavní grafické designérky usedla Jana Reichel, byla to chvíle plná očekávání. V malém týmu je příchod každé nové osobnosti zásadní změnou a současně i obrovskou příležitostí pro uplatnění svěžích nápadů a uměleckých vizí. Již po měsíci vidíme, jak se Janina kreativní energie stává nepřehlédnutelnou součástí jednotlivých projektů a impulsem pro další rozvoj agentury.

Michael Pokorný, zakladatel a ředitel Koncepta si s Janou sedl k neformálnímu rozhovoru se záměrem vám poodhalit, jaké jsou Janniny profesní ambice a současně jaký má pohled na svět designu a kreativity.

Přečtěte si náš rozhovor

Koncepto reklamní agentura grafické studio

Naše služby

Kombinovaná znalost marketingu a designu nám umožňuje navrhovat řešení využívajících celou škálu digitálních technologií k růstu vašeho byznysu a vaší značky.

Webové stránky, vizuální identita či koncepční strategie vznikají se znalostí vašich potřeb a potřeb vašich zákazníků. Pracujeme na základě dat, analýz a důkladně zpracovaného zadání. Do naší práce se promítají desítky úspěšně zrealizovaných projektů.

Koncepto, reklamní agentura a grafické studio, Michael Pokorný
Co může KONCEPTO udělat pro vás?

Ať už máte konkrétní plán nebo teprve hledáte řešení vašeho problému, kontaktujte nás.

Michael Pokorný