On-line Marketing

Navrhneme vám účinnou strategii, díky které získáte zákazníky na internetu. Existence vašich webových stránek dostane skutečný smysl.

Představte si nového zákazníka, který hledá dle zadaného výrazu (klíčového slova) svůj produkt či službu. Díky správně zpracovanému SEO se mu na předních pozicích zobrazí právě odkaz na váš web. Pokud se však pohybujete v konkurenčním prostředí, využijete raději placené kampaně (PPC), aby vás zákazník viděl nahoře ve vyhledávači. Spodní patra či druhé listy jsou mimo hru. Tady se business neodehrává. Pokud vaše reklama zaujme, zákazník se proklikne na váš web a nastává ten okamžik! První sekundy rozhodují, zda našel ten pravý web a svůj produkt či službu objedná. Základem pro PPC kampaně je tedy kvalitně zpracovaný web. Nastává čas spustit PPC kampaně, rozeslat newslettery a rozjet to na sociálních sítích.

SEO & PPC

Internetové vyhledávače denně používají miliony lidí. Váš web se dostane do výsledků hledání pouze díky kontinuální a systematické práci s obsahem (SEO). 

Mnohdy však optimalizace nestačí a je třeba zaplatit si kampaň (PPC). Teprve potom je vaše firma vidět na prvních místech, a máte tak příležitost oslovit zákazníka.  

Nastavíme vám SEO a navrhneme mix nástrojů generujících konverze.

Měření a analytika

Obrovskou výhodou online marketingu je možnost pracovat s přesnými daty. Díky analytickým nástrojům dokážeme vyhodnotit účinnost PPC kampaní. Ty pak neustále upravujeme, abychom zajistili maximální efektivitu a návratnost investice. V průběhu kampaní optimalizujeme jejich obsahovou a vizuální podobu, včetně rozložení finančních prostředků v reálném čase přesně podle reakcí zákazníků.

E-mail marketing

Je doloženo, že rozesílání newsletterů prokazatelně funguje a má vysoký konverzní poměr. Důležitý je však kvalitní obsah. V e-mailingu platí hlavní zásada „když nemám co říct, mlčím“. 

Navrhneme vám design šablony e-mailu dle vizuálního stylu, pomůžeme vám se segmentací zákazníků a naučíme vás používat i pokročilé nástroje e-mailingu. Dodáme vám statistiky s přehledem, na které téma příjemce zareagoval, a která sdělení naprosto zapadla. 

Naučíme vás e-mailingu!

On-line marketing - Koncepto, marketingová agentura a grafické studio

Facebook

Jen v ČR se na Facebook přihlásí 3,5 milionu uživatelů denně. Mladší lidé tráví na telefonu komunikací s přáteli více času než ve vyhledávací síti. Využijme tento trend ve svůj prospěch. Pomůžeme vám začlenit sociální sítě do vaší marketingové komunikace na cestě k budování značky. Nastavíme vám firemní profil a kompletně zajistíme propagaci. Placená reklama na Facebooku je vysoce účinná díky možnosti přesné definice cílové skupiny.

Buďte in a zapojte social media!

Jaké jsou nejdůležitější metriky?

Je zásadní rozdíl mezi tím, kdy za reklamu utrácíte nebo reklamou vyděláváte. Pojďte si s námi propočítat, kolik prostředků a času do online propagace dáváte a jaký přínos vám generuje. Návratnost investice (ROI, Return On Investments) vám zodpoví otázku, jak se spolupráce s Opti-mystic vyplácí. 
Pravděpodobně se změní váš pohled na výkonnost dosavadních PPC kampaní!
Jakkoliv je totiž uspokojující sledování počtů prokliků, pozice ve vyhledávání či ceny za proklik, rychle zjistíte, že nezbytně potřebujete několik daleko zásadnějších metrik. A ty se týkají návratnosti investice.

Vyžádejte si osobní konzultaci.