Webové stránky

Buďte jedineční a svěřte svůj web profesionálům. V nepřehledném prostředí internetu jsme jako ryba ve vodě. Dokážeme sestrojit web přesně podle potřeb zákazníka a dovézt ho jednoduchou cestou k informaci, kterou hledá. Zaujměte na první pohled a přesvědčte zákazníka, že je na správném místě! K tomu vám poslouží kvalitně graficky zpracovaný web a odborně řešený web programming. 

Vytvoříme vám webové stránky na míru. Budeme s vámi web průběžně vyvíjet a pracovat s jeho obsahem. Dodáme vám webovky včetně webhostingu, poskytneme doménový servis a správu emailového serveru. Zoptimalizujeme váš web tak, abychom dosáhli jasných konverzních cílů, které si společně stanovíme. 

Umíme vyjít vstříc požadavkům na jednoduchý i komplexně propracovaný web. Naše weby dělají business.

Struktura webu

Je jedno, zda navrhneme nový web anebo redesignujeme stávající. V obou případech se zaměříme na výkon. Důraz proto klademe na pečlivou přípravu a sběr dat, které musí nutně předcházet samotnému návrhu řešení. 

Grafika a programing přijdou na řadu později. Jsou totiž odpovědí na otázku Jak?

Nejprve však musíme znát odpovědi na otázky Co? a Proč?

Redakční systém

Webové stránky zásadně navrhujeme v open source systémech umožňujících případnou budoucí změnu dodavatele.

Složitější weby kódujeme v redakčním systému Drupal, protože patří k celosvětově nejlepším a nejrozšířenějším systémům s velkou komunitní podporou. Většina modulů, které se používají jsou zdarma, platíte pouze za naši práci - jejich konfiguraci. Rozhraní pro editaci obsahu je skutečně komfortní a lze jakkoliv přizpůsobit. 

Projekty menšího rozsahu realizujeme prostřednictvím drag&drop řešení, jako je například Mioweb, Solidpixel či Wix. Na přání klienta umíme realizovat i weby ve Wordpressu.

Webové stránky - Koncepto, marketingová agentura a grafické studio

Měření a optimalizace

Nasazením webových stránek do provozu by naše práce končit neměla. Bez efektivní propagace a dalšího vývoje můžete mít z nového webu sice hřejivý pocit, ale vašemu podnikání to příliš nepomůže.

Klíčovým pojmem v internetové reklamě je tzv. konverze. Tou může být nákup v e-shopu, odeslaný poptávkový formulář, e-mailový nebo telefonický kontakt s vaším obchodním oddělením anebo i určitá doba strávená na vašem webu. Jednoduše – je to splněný cíl, pro který je váš web navržen.  

Proto se při návrhu webových stránek budeme v prvé řadě zajímat o váš business a vaši současnou i zamýšlenou propagaci na internetu.

Webové stránky - Koncepto, marketingová agentura a grafické studio

Testování a uživatelský výzkum

Budete překvapeni, jak dalece se mnohdy liší vaše předpoklady od reálného provozu na webu. 

Jak se chová skutečný návštěvník webu zjišťujeme díky online nástrojům. Vidíme, jak se na webu pohybuje a zda odchází spokojený či opouští web, protože nenašel, co hledal. Současně testujeme web na vzorku respondentů. 

Díky testování si ověříme funkčnost a správnou strukturu webu včetně splnění předpokladů, na nichž stálo zadání webu.

Dosažení konverzní cílů webu se stane skutečností!

Webové stránky - Koncepto, marketingová agentura a grafické studio

Dobrá zpráva pro menší projekty

Pokud nechcete platit programátora, pronajměte si hotové řešení, tzv. MVP (minimum viable product). Za minimální vstupní částku můžete mít relativně rychle k dispozici funkční web. Soustředíte se pouze na jeho obsah, propagaci a ověříte si správnost vaší představy o webu. Časem můžete přejít k vlastnímu řešení webu na míru. 

Nižší investice do rychlého řešení webu sice nebude plně umožňovat vše, co si přejete. Mnohdy je však tento Drag-and-drop systém plně dostačující. Doporučujeme jej živnostníkům, řemeslníkům či menším eshopům. Nám se dobře pracuje s Drag&Drop systémy MioWeb, Solidpixels, Wix a Shoptet. 

Fotografické práce

Vlastní fotografie jsou zárukou originality a autentičnosti.
Cena fotografií ve fotobankách není už v dnešní době vysoká. Jsou však situace, kdy si v propagaci s univerzálním snímkem nevystačíte. Fotografie konkrétních osob, výrobních hal, vašich unikátních technologií a produktů nikde nekoupíte.
Focení je zážitek!
Podívejte se, co dokáže náš opti-mystický fotograf: 
práce v masokombiátu
business portrét
zubní ordinace
fotoreportáž (degustace v Galeriii vín Onyx).