Strategický marketing

Poradenství a strategie

S jasně definovanou vizí využijeme synergický efekt všech vašich marketingových aktivit.  

Způsob naší práce stojí především na principu, kdy se stáváme více či méně integrální součástí vašeho týmu, partnerem marketingového a obchodního oddělení.

alt

Jako malý tým specialistů působíme v oblasti neomezených digitálních možností již řadu let. V kombinaci s výrazným obchodním myšlením vytváříme vizuálně jedinečné a technicky vynikající řešení s očekávanou návratností investic.

Poradenství na vysoké úrovni

Jakmile nakoukneme pod pokličku vašeho podnikání a naladíme se na frekvenci vaší společnosti, pomůžeme vám identifikovat nové obchodní příležitosti a řídit změny. Jako plnokrevní podnikatelé a zakladatelé našich vlastních start-upů vždy důsledně zohledňujeme ekonomické aspekty projektu a aktivně přispíváme našimi mnohaletým zkušenostmi, nápady a myšlenkami.

Víme, co je důležité ve zdánlivě nekonečných možnostech online světa aniž bychom ztratili přehled nebo pozornost. 

Kompletace podkladů a vstupní analýza

„Jaký máte produkt? Jaké jsou vaše silné a slabé stránky? Jaká je vaše cílová skupina a pozice na trhu? Kdo je vaše konkurence?“ Jaké jsou priority a aktuální potřeby? Kde najdeme tzv. nízko visící jablka a které příležitosti si nechat na později? Kde je prostor k optimalizaci marketingových nákladů? Odpovědi hledáme hloubkovými rozhovory a tematickými workshopy. 

Marketingová a komunikační strategie 

Nemá smysl se odděleně zabývat webem, logem, firemními tiskovinami, připravovat reklamní kampaně, instalací polepů či organizovaním eventů, nejsou-li definovány dlouhodobé a dílčí cíle. 

Společně najdeme vaše jedinečné prodejní argumenty (USP), hlavní konkurenční výhody a pojmenujeme cílové skupiny potenciálních zákazníků. Následně budeme hledat efektivní způsob, s pomocí jakých komunikačních nástrojů je oslovit. 

Podporujeme vás svými zkušenostmi

  • Strategie a plánování
  • Optimalizace procesů
  • Konzultace v oblasti systémů, platforem a technologií
  • Design produktů a služeb
  • Audit a analýza
  • Ideace
Koncepto, reklamní agentura a grafické studio, Michael Pokorný
Pojďme vytvořit něco skvělého společně

Máte nápad a nevíte, jak jej zrealizovat? Zavolejte, napište a přijdeme na to, jak vám můžeme být užiteční.

Michael Pokorný