Koncepto, marketing a design, VanCo

VanCo

Klient
VanCo.cz s.r.o.
Realizace
02/2022 - 09/2022
Služby

UX/UI, webdesign, programing

Firma VanCo se řadí mezi přední distributory telekomunikačních technologií, mezi jejíž klienty se řadí i ty největší české společnosti. Nabízí projektování telekomunikačních tras včetné jejich instalace a následného 24/7 dohledu a servisu.

Za špičkovými službami však čím dál více pokulhávala úroveň firemní webové prezentace. Kompletní informace zhuštěné do jedné stránky bránily přehlednosti i funkčnosti webu jako celku.

Koncepto, marketing a design, VanCo

Výsledek? Funkční a přehledný web

Kdybychom použili otřepaný citát a napsali, že “na počátku bylo slovo...”, bylo by to až příliš snadné. Tady těch slov však bylo příliš a navíc poskládaných do firemní prezentace tak, že o úspěšné komunikaci se stávajícími či potenciálními zákazníky nemohla být ani řeč.

Redesign stránek proto představoval kompletně nový návrh webu s přehlednou strukturou, příjemnou použitelností na mobilních zařízeních a v designu odpovídajícímu úrovni firmy i jejich zákazníků.

Základem grafického zpracování byl již existující logomanuál a především již provozovaný e-shop. I při tomto projektu se rychle ukázalo, že navrhnout a především naplnit a odladit web podobného rozsahu není obvykle reálné dříve, než za několik měsíců od prvních porad. Dříve či později se totiž ukáže, že povedený design a funkční systém je pouze první část celého procesu a daleko více nakonec záleží na každém slově a obrázku, který se zveřejní.

Proto je třeba zdůraznit, že práce našeho týmu je jen částí, jak věříme, zajímavého výsledku. Platí totiž i jiný otřepaný citát, a to že “obsah je král”. To znamená, že život na začátku prázdnému webu vdechnou až referenční studie, loga skutečných zákazníků, autentické fotografie, nabídka konkrétních volných míst, přehled vypsaných školení apod.

Jak se web povedl? Přesvědčte se sami!
Koncepto, marketing a design, VanCo

Další projekty

Případová studie
Velký projekt pro skupinu sociálních podniků a chráněných dílen JUHA zahrnoval tvorbu webových stránek a návrh jednotného vizuálního stylu včetně loga, autorských ilustrací a reklamních předmětů.
Případová studie
Návrh loga a vizuálního stylu nové destinace a jejích webových stránek.
Případová studie
Kompletní redesign vizuálního stylu, webu, tištěného magazínu a návrh obchodní strategie.
Koncepto, reklamní agentura a grafické studio, Michael Pokorný
Pojďme vytvořit něco skvělého společně

Máte nápad a nevíte, jak jej zrealizovat? Zavolejte, napište a přijdeme na to, jak vám můžeme být užiteční.

Michael Pokorný