Koncepto reklamní agentura a grafické studio – Alpenverein OEAV.CZ

Ročenka Alpenverein OEAV 2022

Klient
Alpenverein OEAV.CZ
Realizace
09/2021 - 11/2021
Služby

strategie, obchod, grafický design

Sedmé vydání ročenky Alpenvereinu konečně v plné šíři propojuje komunitu milovníků hor a horských sportů z České republiky s děním v Rakousku a dalších alpských zemích. Minulý rok nám ambiciózní plány zaříznul covid, ale tentokrát se nám již do tištěné podoby povedlo přenést prakticky kompletní obrázek o šíři služeb poskytovaných brněnskou kanceláří OEAV.CZ a vlastně i něco navíc.

Koncepto reklamní agentura a grafické studio – Alpenverein OEAV.CZ

Tištěné materiály mají stále své místo na slunci

Diskuse o tom, zda dává smysl zpracovávat propagační brožury či katalogy, probíhá již léta. Vždyť prakticky každá firma provozuje vyladěné webové stránky a jejich čtenost lze přesně změřit. Odpověď není univerzální, ale v případě ročenky (a v řadě dalších podobných případů) máme jednoznačně z dalšího vydání skvělý pocit. A to nejen proto, že u málokterého digitálního projektu lze zažít tak jednoznačný moment, kdy je dílo hotovo, tiskové PDF odesláno do tiskárny a schvácený tým hodí nohy na stůl.

Na tvorbě obsahu se nějakým způsobem podílely desítky autorů. V jedné brožuře se setkávají outdoorové a sportovní prodejny, výrobci a dovozci vybavení do hor s atraktivními destinacemi z téměř celých Alp. Letos jsme společně dali dohromady 76 stran zajímavého čtiva, které v nákladu 18 000 kusů odešlo začátkem prosince na adresy zákazníků a do jednotlivých prodejen k volnému odběru. Pozitivní ohlasy nabíjí a vrací zpět vynaloženou energii. Obchodní partneři z tuzemska i zahraničí vidí jasný důkaz významu a dosahu spolupráce.

Ročenku si můžete prolistovat v PDF

Koncepto reklamní agentura a grafické studio – Alpenverein OEAV.CZ

Od Vídně po Ortler

Rakouský Alpenverein oslavil v roce 2013 stopadesát let od svého založení a za tu dobu vyrostl ve velmi významnou organizaci s celospolečenským dosahem v celém alpském prostoru. Důkazem jeho popularity je stále rostoucí počet členů, který již překonal milník 600 000 osob.
Jsme rádi, že se nám čím dál úspěšněji daří propojovat členskou základnu z České Republiky s děním na území Rakouska, Německa, Slovinska a Jižního Tyrolska obdobně, jako tomu bylo ještě v pionýrských dobách objevování a zpřístupňování Alp široké veřejnosti před první světovou válkou.

Do Alp se pravidelně vracíme, viz předchozí články:

Další přidanou hodnotou dlouholetého vhledu do marketingu špičkových turistických destinací je aplikace získaného know-how do webových projektů v tuzemsku, čímž se dostáme k naší službě Digital Travel

Alpenverein OEAV.CZ

Kancelář OEAV.CZ reprezentuje již od roku 1998 rakouský alpský svaz Alpenverein v České republice. Služby spojené se členstvím a pojištěním využívá více každoročně více než 10 000 osob.

Koncepto zodpovídá za marketingovou i o obchodní strategii stejně jako správu webu a exekuci veškerých kampaní.

Prohlédněte si případovou studii.

Koncepto reklamní agentura a grafické studio – Alpenverein OEAV.CZ

Další projekty

Případová studie
Značka TravelBakers reprezentuje energický tým nezávislých expertů, kteří jednotlivě i společně poskytují služby městům, obcím a turistickým...
Případová studie
Národní park Muránska planina najdete na východě Banskobystrického kraje, na pomezí regionů Gemer-Malohont a Horehroní. Jedním z cílů...
Opravdové Krkonoše – ryzí příroda, skutečné zážitky: tak jsme pokřtili projekt, který si klade za cíl představit Krkonoše i z jiného úhlu...
Koncepto, reklamní agentura a grafické studio, Michael Pokorný
Co může KONCEPTO udělat pro vás?

Ať už máte konkrétní plán nebo teprve hledáte řešení vašeho problému, kontaktujte nás.

Michael Pokorný