Laboratoř Hola Biolabs

Klient
Hola Biolabs
Realizace
12/2020 - 01/2021
Služby

UX/UI

Všichni jsme se stali odborníky na prevenci šíření Covid-19 s názorem na vládní opatření. Negativní test se postupně stává podmínkou vstupu na pracoviště. Srozumitelná informace o rozdílu mezi antigenními testy a PCR testy s jednoduchou rezervací termínu odběru vzorku je hlavním požadavkem na nový web odběrového místa ve Starém Lískovci.

Hola Biolabs od Koncepto, reklamní agentura a grafické studio

Logo je občas až na posledním místě

Když designer dostane na stůl zpracovaný logomanuál, je návrh designu webu mnohem jednodušší. Tento projekt je však praktickou ukázkou práce ve zrychleném režimu, kdy je úspěšný start-up zavalen prací prakticky ještě dřív než vůbec vznikne logo, natož manuál. Je to skvělý (nikoliv však ideální!) případ situace, v nichž účel opravdu světí prostředky.

Souběžně jsme pracovali na návrhu stránek, facebookovém profilu, e-mailovém newsletteru a výstupech pro označení odběrového místa. Vizitky jsou tentokrát až na posledním místě.

Výjimečně jsme autory UX/UI designu webových stránek, nikoliv jejich programingu. Alibisticky se tím vzdáváme případných funkčních a vzhledových nedostatků v realizovaném webu. Nic to však nemění na kvalitě poskytovaných služeb odběrového místa.

Nechejte se otestovat!

Hola Biolabs od Koncepto, reklamní agentura a grafické studio

Autentické fotografie

Téma Covidu zaplavilo mediální svět. I malé dítě už ví, jak vypadá koronavir. Pokud však chceme představit tým laboratoře v autentickém prostředí, s fotobankou si rozhodně nevystačíme. Ke slovu se opět dostal i náš fotograf Ivo Dvořák.

Další projekty

Případová studie
Značka TravelBakers reprezentuje energický tým nezávislých expertů, kteří jednotlivě i společně poskytují služby městům, obcím a turistickým...
Opravdové Krkonoše – ryzí příroda, skutečné zážitky: tak jsme pokřtili projekt, který si klade za cíl představit Krkonoše i z jiného úhlu...
Do našich nejvyšších hor můžete vstoupit na řadě zajímavých míst, ale brána do Krkonoš je jenom jedna – město Vrchlabí. Jeho výhodná poloha...
Koncepto, reklamní agentura a grafické studio, Michael Pokorný
Co může KONCEPTO udělat pro vás?

Ať už máte konkrétní plán nebo teprve hledáte řešení vašeho problému, kontaktujte nás.

Michael Pokorný