Hotel SEN

Klient
AD Group, Hotel SEN
Realizace
02/2021
Služby

designový koncept

Předmětem zadání bylo navrhnout grafické zpracování hotelové brožury pro jednu z firem skupiny AD Group – Hotel SEN****. Publikace je určena k umístění do pokojů před příjezdem hostů, ale také k prezentaci hotelu mimo jeho areál. Cílem je představení hotelových služeb a navození atmosféry plynoucí především z pocitů, fotografií a příběhu.

Koncepto, reklamní agentura a grafické studio Hotel SEN

Hotel nabízí nejen ubytovací služby, ale také kvalitní kongresové prostory a zázemí vyhovující pořádání širokého spektra společenských akcí. Významnou přidanou hodnotou je také nově vybudovaný wellness svět Infinit v osvědčeném konceptu.

Koncept grafického zpracování

Klíčovým podkladem návrhu brožury byl kvalitně zpracovaný logomanuál a brandbook značky SEN, který v dostatečné míře definuje veškeré prvky, se kterými jsme mohli v návrhu pracovat. Současně dává dostatečný prostor pro kreativní vyjádření atmosféry a celkového dojmu, kterým chceme hotelové hosty oslovit.

Koncepto, reklamní agentura a grafické studio Hotel SEN

Tři varianty formátu a úrovně provedení

Ústřední fotografie jsou vždy roztaženy přes vazbu, abychom maximálně využili celou plochu formátu.

Současně jsou stránky decentně dekorovány jednotícími grafickými prvky, texturami, celkovou barevností i písmem v korporátním stylu.

Každý z předkládaných návrhů prezentoval především jednu z možných cest, jak pracovat s formátem brožury. Provedení na výšku, na šířku anebo ve čtverci vždy vyjadřuje úplně jiným způsobem dojem, který chceme ve čtenáři vyvolat.

V jednotlivých návrzích také pracujeme s různou mírou použitých dekorativních prvků stejně jako jiným provedením obálky.

Naším záměrem nebylo návrhem definovat finální provedení tiskoviny, ale především postihnout množství variant řešení a detailů, u nichž je třeba dosáhnout konsensu mezi objednatelem a designérem.

Koncepto, reklamní agentura a grafické studio Hotel SEN
Koncepto, reklamní agentura a grafické studio Hotel SEN

Další projekty

Pod vedením Kanceláře marketingu a cestovního ruchu jsme zpracovali Program rozvoje cestovního ruchu města Brna 2021–2025.
Prezentace výběru nejlepších prázdninových destinací v oblasti Alp začíná osobními návštěvami nejzajímavějších lokalit.
Zbrusu nová advokátní kancelář pod vedením elegantní dámy obdržela logo a vizuální styl, v němž se odráží řada aspektů spojených s osobností...
Koncepto, reklamní agentura a grafické studio, Michael Pokorný
Pojďme vytvořit něco skvělého společně

Máte nápad a nevíte, jak jej zrealizovat? Zavolejte, napište a přijdeme na to, jak vám můžeme být užiteční.

Michael Pokorný