E-MAILING A SOCIÁLNÍ SÍTĚ

On-line marketing

Silná a výrazná komunikace vaší značky

Spusťte PPC kampaně, rozešlete newsletter a rozjeďte to na sociálních sítích. Navrhneme vám účinnou strategii, díky které získáte zákazníky na internetu. Existence vašich webových stránek dostane skutečný smysl.

 Koncepto, marketing a design, On-line marketing

S kreativními koncepty, cíleným vyprávěním příběhů a průběžnou správou komunity vám pomůžeme dosáhnout silné a výrazné prezentace na sociálních sítích.

Autentický obsah

Posty o vaší značce a produktech umisťujeme tam, kde jsou vaši zákazníci. Správný tón a relevantní obsah jsou pro úspěšný marketing na sociálních sítích zásadní. Pouze ti, kdo komunikují autenticky, emocionálně a se správným publikem, budou odměněni novými sledujícími a interakcemi.

Organizovaně a cíleně

Navrhujeme tematické okruhy a vytváříme redakční plány. V případě potřeby se ujmeme správy komunity a zvyšíme dosah prostřednictvím cílené reklamy na sociálních médiích.

Obsah s empatií

Sociální sítě pro nás znamenají víc než jen zveřejňování pěkných příspěvků: firmy vstupují do přímého dialogu se zákazníky, dozvídají se o přáních cílové skupiny a / nebo mohou být přímo osloveny v případě kritiky či dotazů.

Péče a podpora

S mnohaletými zkušenostmi se staráme a podporujeme naše klienty na platformách Facebook, Instagram a LinkedIn, generujeme organický i placený provoz a tím vstupujeme do autentického dialogu s potenciálními zákazníky a komunitou kolem jejich značky.

Ukážeme vám, jak na to, a rádi vám pomůžeme s následujícími tématy

  • Plánování a tvorba obsahu 
  • Měření a analytika
  • Community management
  • Reklama na sociálních sítích
  • Strategie a koncepce
  • Monitoring a reporting

E-mailing

Trefa do černého s rozumnými náklady. Existuje mnoho důvodů, proč používat e-mailový marketing. Kromě reklamy ve vyhledavačích a na sociálních sítích zahrnuje dobrý online marketingový mix také klasický e-mailový newsletter.

Cenově výhodná komunikace

Prostřednictvím e-mailového newsletteru můžete cíleným a nákladově efektivním způsobem oslovit své zákazníky a obchodní partnery. Možnosti sahají od klasických newsletterů až po individuální nebo transakční e-maily s vysoce personalizovaným obsahem.

Personalizovaný a ušitý na míru

Právě tento obsah je zásadní pro úspěšný e-mailový marketing. Newslettery musí být navrženy  přesně pro cílovou skupinu. Pomůžeme s návrhem komunikační strategie a redakčního plánu.

Koncepto, reklamní agentura a grafické studio, Michael Pokorný
Pojďme vytvořit něco skvělého společně

Máte nápad a nevíte, jak jej zrelizovat? Zavolejte, napište a přijdeme na to, jak vám můžeme být užiteční.

Michael Pokorný