Malý tým – rychlá reakce

O nás

Když požadujete individuální přístup a maximální nasazení.

S vytříbeným citem pro design, agilním přístupem k řešení problémů, zvědavostí a podnikatelským myšlením se vrháme do každého projektu, který může naše klienty posunout k dlouhodobému úspěchu. Snažíme se, aby společný úsek cesty představoval kvalitně strávený čas a objevování i slepých uliček bylo přínosné.

Jsme pochopitelně jen lidé, takže v mnoha ohledech nepochybně splňujeme obecnou představu o práci v marketingu – tedy hektickému výkonu podávanému pod vlivem nadměrného množství kávy a tlakem blížících se termínů. Avšak naše odhodlání a nadšení pro to, co děláme, nám pomáhají i velké výzvy překonávat. 

Spoléháme na sílu kolektivní spolupráce a otevřenou komunikaci.
Koncepto tým

Jsme zvídaví! Nezajímá nás jen svět kolem nás a trendy v oboru, ale také vše, co potřebujeme znát o našich klientech. Důkladné pochopení firemní kultury, obchodních modelů a trhu umožňuje našemu týmu vyvíjet perspektivní řešení pro rychle se měnící prostředí.

 

Zásady, které se snažíme dodržovat

Během let jsme si uvědomili, jak dodržování několika hlavních zásad vše trochu usnadňuje. Nejsme sice dokonalí, ale snaha s tím něco udělat, nás každý den posouvá vpřed.

Ptáme se, posloucháme.

Základem naší práce je pochopení našich klientů, jejich obchodních cílů a potřeb jejich zákazníků. Proto vždy začínáme kladením otázek. Můžeme dokonce strávit u klienta i několik dní. A ano, posloucháme.

Uživatel na prvním místě.

Naše zkušenosti nám říkají, že je to takto správně. Nejen proto, že je proces efektivnější – výsledek je jednoduše mnohem lepší.

Prototyp co nejdřív, testování často.

Naše zkušenost je opět dobrým rádcem. Čím dříve odhalíme nástrahy, tím je pravděpodobnější, že do nich později nespadneme.

Pracujeme pro zákazníky našich klientů.

Zní to jednoduše, ale není to vždy samozřejmé. Budeme vám tuto zásadu připomínat a uvidíte, že dosáhneme zajímavých výsledků.

Možná neuděláme, co žádáte.

Pokud již znáte řešení, pravděpodobně nás nepotřebujete. Pokud jste otevřeni přístupům, o kterých jste dosud nepřemýšleli, můžeme být pro vás tím správným partnerem.

Upřednostňujeme dlouhodobé partnerství.

A stejně tak i naši klienti. Prostě proto, že je to výhodné pro obě strany. Spolupráci však nikdy nebereme jako samozřejmost a snažíme se, abychom si důvěru zasloužili.

Naši klienti nám důvěřují.

Velmi si vážíme toho, co naši klienti dělají. Současně oceňujeme, že naši klienti respektují naši práci – koneckonců si nás najímají, protože děláme něco, co oni neumí.

Nepracujeme zdarma.

Naše dovednosti, naše kreativita a kombinovaná odbornost našeho týmu jsou tím, co můžeme nabídnout. Tyto zdroje a proces, který vede k výsledkům, jsou tím, za co nás naši klienti odměňují.

Ano,
máme přístup

Kdo pro vás bude pracovat

Koncepto Michael Pokorný
Michael Pokorný
CEO, projekt management
Koncepto Jiří Foret
Jiří Foret
UX/UI design
Koncepto Simona Lošková
Simona Lošková
grafický design
Koncepto Radek Šamšula
Radek Šamšula
front-end developer
Koncepto Honza Kaláb
Honza Kaláb
copywriting, sociální sítě

Otevřenost

Nabízíme maximum ze všeho co umíme. Co nevíme či neumíme, rádi se od vás naučíme.

Úpřímnost

Říkáme, jak to vidíme a co si myslíme.

Zodpovědnost

Dohoda platí, i kdyby byla na papíře. Termín je zeď.

Spolupráce

Jsme přesvědčeni, že náš potenciál lze využít pouze tehdy, když pracujeme společně.

Z cestovního ruchu k designu a marketingu

2000
CK Kudrna
výkonný ředitel, jednatel
2010
CK V-tour
výkonný ředitel, jednatel
2013
CK Livingstone
marketing, produkce
2015
Opti-mystic
jednatel
2017
Koncepto
výkonný ředitel, jednatel

Podnikatelská cesta Michaela Pokorného, jednatele a majitele agentury Koncepto

Cestovní ruch je dynamické a konkurenční prostředí s přesahem do řady další oborů. V praxi rychle zjistíte, že k marketingu a obchodu máte blíž, než k samotnému cestování. Vedení firmy s obratem ve vyšších desítkách milionů Kč a více než 200 externími zaměstnanci je slušnou průpravou pro svět businessu.

Dnes v podnikání hledám způsob, jak využít získané znalosti a dovednosti k profitu našich klientů. Ve vlastní marketingové agentuře úspěšně propojuji bohatou praxi v cestovním ruchu a řadě dalších oborů s digitálními technologiemi.

Každodenní spolupráce s týmem kreativních lidí je zdrojem energie, každý projekt našich klientů posouvá hranice možného. Je to jízda. Připojte se, travel digital!

"Digitálnímu cestovnímu ruchu” se věnuji se stejnou vášní jako samotnému cestování.

Koncepto Michael
Ing. Michael Pokorný
jednatel agentury Koncepto
Koncepto reklamní agentura grafické studio Digital Travel

Digital Travel

Jsme profesionálním partnerem měst, obcí a destinačních organizací.
Travel Bakers

Jsme hrdým členem platformy Travel Bakers

Naše služby

Kombinovaná znalost marketingu a designu nám umožňuje navrhovat řešení využívajících celou škálu digitálních technologií k růstu vašeho byznysu a vaší značky.

Webové stránky, vizuální identita či koncepční strategie vznikají se znalostí vašich potřeb a potřeb vašich zákazníků. Pracujeme na základě dat, analýz a důkladně zpracovaného zadání. Do naší práce se promítají desítky úspěšně zrealizovaných projektů.

Koncepto, reklamní agentura a grafické studio, Michael Pokorný
Pojďme vytvořit něco skvělého společně

Máte nápad a nevíte, jak jej zrelizovat? Zavolejte, napište a přijdeme na to, jak vám můžeme být užiteční.

Michael Pokorný