Účetnictví Hubáček

Klient
Účetnictví Hubáček s.r.o.
Realizace
04/2024 - 06/2024
Služby

branding a vizuální identita, webdesign, UX/UI, programing

Od doby, co je v České republice opět možné svobodně podnikat, se rodinná firma Účetnictví Hubáček stará o účetnictví podnikatelů a firem. Kromě účetnictví nabízí i další služby: auditorství, mzdovou agendu a poradenství.


Díky dlouhodobé kontinuitě, bohatým zkušenostem a stabilnímu týmu nyní Účetnictví Hubáček tvoří ostrov jistoty a pohody v neklidném moři podnikání, a to pro své klienty i zaměstnance.

Účetnictví Hubáček redesign Koncepto

Podnikání se správnými čísly

Pro mnoho podnikatelů je účetnictví a byrokracie nutným zlem, bez kterého by se s radostí obešli. Společnost Účetnictví Hubáček to ale vidí jinak. S čísly si vyloženě tyká. Název by sice mohl naznačovat, že se jedná o další v řadě účetních firem, které zpracovávají jednoduché a podvojné účetnictví, ale skutečnost je mnohem bohatší.

Pokud se podnikatelský subjekt rozhodne s Hubáčky spolupracovat, získává na svou stranu strategického partnera, který je díky zevrubné znalosti jeho “čísel” plně kompetentní k samostatnému jednání s úřady, stejně jako k efektivnímu poradenství v běžné agendě i při zásadních rozhodnutích. Partner, na kterého se firmy mohou spolehnout.

Logo? To byly jednoduché počty

Při návrhu loga a konceptu vizuální identity značky jsme vycházeli z rovnice: Účetnictví Hubáček + Pohoda = Úháčko. Familiární zkratka se totiž interně ujala již dávno, tudíž jsme i my pracovali jen s písmeny Ú a H. V jejich tvarovém zpracování jsme vycházeli z úsměvu, který jsme si s rovnítkem mezi účetnictvím a pohodou asociovali. Elegantní minimalistická typografie obou písmen současně vychází z tvaru závorky. Jejich znásobením pak tento grafický prvek vytváří elegantní pattern, který skvěle oživí nejen prostory kanceláří, ale i firemní tiskoviny či web.

Účetnictví Hubáček redesign Koncepto

(závěr)

Sečteno a podtrženo, na základě úvodního zadání klienta, který nemá rád komplikované věci, jsme vytvořili minimalistickou identitu, která však má rozmanité možnosti v reálných aplikacích.

Již nyní se rýsuje nový web a my se těšíme, že složité věci dokážeme říct jasně a jednoduše. Zatím si pamatujte: Podnikejte se správnými čísly; myuctujeme.cz

Účetnictví Hubáček redesign Koncepto

Další projekty

Případová studie
Jestli se vám zdá název konference cestovního ruchu trošku dlouhý, tak to se shodujeme. S devátým ročníkem organizátorům narostla křídla a...
Případová studie
Značka Travel Bakers reprezentuje energický tým nezávislých expertů, kteří poskytují služby městům, obcím a turistickým destinacím v oblasti...
V České republice najdeme desítky prodejen a webů, jejichž prostřednictvím je možné si sjednat členství v rakouském alpském svazu...
Koncepto, reklamní agentura a grafické studio, Michael Pokorný
Pojďme vytvořit něco skvělého společně

Máte nápad a nevíte, jak jej zrelizovat? Zavolejte, napište a přijdeme na to, jak vám můžeme být užiteční.

Michael Pokorný