Koncepto reklamní agentura a grafické studio – Alpenverein OEAV.CZ

Ročenka Alpenverein OEAV.CZ 2021

V pořadí již páté vydání ročenky završilo úplně atypický, pro podnikání v cestovním ruchu v mnoha směrech mimořádně náročný rok 2020. 

Slovo PLÁN se díky opatřením proti šíření Covid-19 stalo úplně bezvýznamným pojmem. Již v létě jsme si precizně vydefinovali, jak bude nové vydání ročenky vypadat. V tomto duchu pak vyjednali spolupráci s desítkami partnerů, na jejichž podkladech ve větší či menší míře obsah tiskoviny závisí, proběhly reportážní výjezdy do Alp a pak..... pak se několikrát odložilo rozhodnutí o termínu tisku a distribuce, opakovaně proběhla jednání a nakonec jsme v expresním tempu během vánočních prázdnin a v prvním lednovém týdnu zpracovali 50 stran článků včetně prezentace služeb a zboží kanceláře OEAV.CZ do elegatního balení.

PR články jsou přidanou hodnotou ročenky

Letos jsme si splnili náš dlouhodobý cíl, kterým je prezentace všech pro nás klíčových alpských zemí. Již tradičním partnerem z minulých vydání ročenky je Switzerland Tourism, vloni jsme prezentovali první článek představující Slovinsko, letos mezi naše partnery můžeme oficiálně zařadit také Österreich Werbung a destinaci Jižní Tyrolsko.

Koncepto reklamní agentura a grafické studio – Alpenverein OEAV.CZ
Koncepto reklamní agentura a grafické studio – Alpenverein OEAV.CZ

Kampaň TY A TVOJE KARTA

Krizové scénáře často mají tu vzácnou schopnost zbořit hranice možného a otevřít dokořán dveře novým myšlenkám.