VŠE CO K MARKETINGU JEŠTĚ PATŘÍ

Produkce

Instalace v interiéru či exteriéru vdechnou vaší značce život. 

alt

Máte hotovou marketingovou strategii, vizuální styl, webovou prezentaci včetně online propagace. Gratulujeme! 

Nyní byste chtěli vše vytisknout, polepit, nainstalovat, rozdat drobné reklamní dárky, případně uspořádat vlastní firemní akci – event a  jediné co nemáte, je čas nebo kontakty? Věnujte se nadále tomu, v čem jste jedineční a reklamní služby nechte na nás! 

Polepy a instalace

Nechte vaši reklamu mluvit k zákazníkům!

Doporučíme vám formáty reklamy na míru a dodáme včetně polepů či instalace. Máme na výběr z široké nabídky reklamních nástrojů; reklamní bannery, plakáty, roll-upy, polepy aut i provozoven, světelnou reklamu, navigační tabule, billboardy, reflexní polepy, pískované fólie a mnohé další. 

 

Eventy, produkce

Nebojte se uspořádat svůj originální event! Kdy jindy máte příležitost být se svými zákazníky v bezprostředním kontaktu?

Bavíme se pořádáním eventů a rádi vyrazíme do terénu. Zajišťujeme veletržní stánky, výstavy, přednášky, prezentace, festivaly i závody. Pomůžeme vám vymyslet váš originální event a rádi jej pro vás zrealizujeme! Od roku 2008 například organizujeme závod Jesenická 24 hodinovka na běžkách, od roku 2014 jsme součástí produkčního týmu cestovatelského festivalu GO KAMERA. Máme za sebou desítky dalších podobných akcí.

Je to koření naší práce, zdroj motivace a energie!
 

Jesenická 24 hodinovka

Tenhle závod není žádná jednohubka, ale pořádný sousto!

Tato lehce extrémní akce organizovaná minimalisticky v pořadatelsky značně nepříznivých podmínkách je důkazem, jak rádi vytáhneme ruce z klávesnice a pustíme se do realizace jakéhokoliv podniku.

Autorem myšlenky i hlavním organizátorem všech uplynulých ročníků je Michael Pokorný říká: „Dokud se budeme v cíli každého ročníku dívat do radostí rozzářených očí zcela vyčerpaných závodníků, neměli bychom mít problém s naší motivací se zase znovu pustit do organizačního maratonu“.

Z pohledu marketingu a logistiky není u podobných závodů cílem zdaleka jen účinná a zajímavá propagace. Za organizací se mimo jiné skrývá především řada jednání se sponzory a partnery, budování komunity příznivců na sociálních sítích, evidence závodníků, ekonomika závodu, zajištění tratě včetně nezbytné komunikace s úřady, zajištění zdravotnického dohledu, instalace zázemí organizačního týmu, instalace reklamních nosičů partnerů závodu, realizace a zpracování fotografické dokumentace, publikování výsledků…

Důkladné plánování je v tomto případě výhodou. Co se v Brně nenaloží, na hřebeni hor už neseženeme.

Kompletní informace k nejbližšímu ročníku i archiv fotografií prezentujeme na webových stránkách jak jinak, než z naší dílny.

www.jesenicka24.cz

Koncepto, reklamní agentura a grafické studio, Michael Pokorný
Pojďme vytvořit něco skvělého společně

Máte nápad a nevíte, jak jej zrealizovat? Zavolejte, napište a přijdeme na to, jak vám můžeme být užiteční.

Michael Pokorný