Prohlédněte si
případové studie

Marketing, reklamní grafika, webdesign,  SEO a PPC, produkce - Koncepto, marketingová agentura a grafické studio

Kancelář OEAV.CZ reprezentuje již od roku 1998 rakouský alpský svaz Alpenverein v České republice. Služby spojené se členstvím a pojištěním využilo v roce 2019 více než 9 000 osob.

Koncepto zajišťuje kompletní marketingový servis včetně návrhu a realizace marketingové a obchodní strategie, se kterou jsme v roce 2011 převrátili na ruby do té doby stagnující obrat a celkovou pozici firmy na trhu. Unikátní prodejním argumentem je velké množství benefitů a slev, které mohou členové využívat v rámci ročního členského poplatku.

K průběžně poskytovaným službám patří: strategie, branding, design, obsah, socialní sítě, e-mailing, PPC

Realizace: 01/05/2010 – dosud

Katalog pro CK Livingstone I Koncepto, marketingová agentura a grafické studio

Na českém trhu zaujímá CK Livingstone v nabídce mimoevropských destinací přední postavení. Filozofie firmy se naprosto vymyká standardním cestovním kancelářím, marketingová strategie je zcela originální. Mimo atraktivních zájezdů podpoře značky slouží i velkolepé výstavní projekty, cestovatelské festivaly a celá řada aktivit spojených se jménem cestovatele Rudy Švaříčka.

Související projekty: Magický Himálaj, Tajemná Indonésie, Festival GO Kamera, Cestovatelské středy

Realizace 01/12/2013 – dosud

CK V-tour | Koncepto, reklamní agentura a grafické studio

Outdoorová cestovní kancelář V-tour patří k nejstarším touroperátorům pro aktivní dovolenou v České republice. Sportovní a outdoorovou dovolenou nabízí již od roku 1991!

Michael Pokorný se aktivně podílí na obchodním a marketingovém konceptu CK V-tour od roku 2010, a tak bylo logickým krokem rozhodnutí svěřit grafické práce našim designérům.
Spolupracujeme také jako supervize nad PPC kampaněmi, e-mailingem a dalšími marketingovými kanály.

Realizace 01/12/2013 – 01/07/2020

Festival GO Kamera 2018 pořádá CK Livingstone - Koncepto, marketingová agentura a grafické studio

Jak uvádí ředitel festivalu Ruda Švaříček, určitě jsme prožili nejsilnější ročník GO Kamery našlapaný emocemi. Zvláště ve finále festivalu v pozdních nočních hodinách prodloužené neděle dopadaly na hlavy organizátorů úžasná slova díků. Nejen diváci považují právě tento festival za dosud NEJLEPŠÍ. AFRIKA bodovala na všech frontách…

Michael Pokorný se staral o produkci a propagaci festivalu již po páté, celý tým agentury byl opět vtažen do dění při zpracování vizuálu a jeho následných aplikacích od plakátů po on-line reklamu.

Martin Kučera řeznické potřeby | Koncepto, marketingová agentura a grafické studio

Řeznické potřeby Kučera jsou firmou, která se od svého založení v roce 2004 vypracovala do pozice předního dodavatele nástrojů a potřeb pro zpracovaní masa a dalších potravinářských surovin v České republice. K hlavním devízám patří výjimečný důraz na kvalitu distribuovaného zboží, dlouhodobá spolupráce se špičkovými výrobci, stálý prodejní tým, pravidelná účast na předváděcích akcích.

Tato případová studie zachycuje první fázi spolupráce na návrhu loga, vizuálního stylu a webového katalogu zboží. V druhé etapě došlo na redesign a zpracování produktových katalogů společně s aplikací vizuálního stylu do běžného života firmy. O tom píšeme více zde

Redesign webu ProID+ pro Monet+, Koncepto, marketingová agentura a grafické studio

MONET+, a.s. je trvale lídrem inovací ve světě spolehlivých elektronických plateb a bezpečné digitální identity. Prvním společným projektem bylo vytvoření produktových stránek ProID+, kterým je věnována tato případová studie. V oblasti programingu jsme realizovali několik dalších akcí, nejvýznamnější z nich jsou bezesporu hlavní webové stránky společnosti MONET+ zprovozněné v roce 2019.

Unijazz - hudební festival Boskovice 2017 | Koncepto, reklamní agentura

Na prvních ročnících festivalu jsem pomáhal jako brigádník, na některých jsem měl příležitost účinkovat, spoustu ročníků jsme si s kolegy užívali coby vášniví posluchači a tanečníci. Vždycky jsme se dobře bavili a pařili až do rána. 

Nyní je nám velkým potěšením podílet se na vizuální podobě propagace pro hudební festival Boskovice 2017. Je to zábavná práce s dobrými lidmi. Děkujeme Unijazzu za zakázku, ke které máme osobní vztah a za to, že festival už čtvrt století pořádá a zodpovědně zde všem slibujeme, že budeme zase pařit až do rána.

Tibor Valter

Office Park Brno | Koncepto, marketingová agentura a grafické studio

Office Park Brno je jedním z našich nejstarších zákazníků – společnost byla založena ve stejném roce jako původní grafické studio Opti-mystic, jež předcházelo naší agentuře Koncepto.  Autorem názvu, loga, webových stránek a celé marketingové koncepce je náš kolega David Navrátil.

Vážíme si podnikatelské serióznosti a otevřenosti, kterou Office Park Brno vnáší do oboru "virtuální sídlo společnosti" a "prodej ready made společností".  Propagace značky je postavena na spojení loga s tváří a osobním přístupem majitelky společnosti.

V praxi se tento přístup ukazuje jako velmi efektivní – obraty Office Parku Brno každoročně stoupají, výborně funguje přirozená „selekce“ zákazníků: nesolidní podnikatelé chodí jinam, odpadají potíže s podvodnými fiktivními firmami.