Koncepto - Destinační marketing a Cestovní ruch

Marketing v cestovním ruchu

Jedeme v tom od r. 1997

S tímto odvětvím máme mnohaleté, opravdu intenzivní zkušenosti. Komunikace se zákazníky cestovních kanceláří, destinačních agentur a vůbec práce na projektech propojených s cestovním ruchem je proto naší silnou stránkou. Do nejbližší sezóny můžeme vykročit společně. Vyžádejte si osobní konzultaci.

Úspěšná propagace cestovní kanceláře

10 let v pozici provozního ředitele a spolumajitele outdoorové cestovní kanceláře Kudrna, 3 roky v pozici provozního ředitele cestovní kanceláře V-tour, 1,5 roku v pozici marketéra cestovní kanceláře Livingstone. Každá z těchto firem je navíc široce rozkročena do řady samostatných projektů, jako jsou výstavy, festivaly, závody apod.

O tyto zkušenosti jednatele naší marketingové agentury se v mnoha ohledech opírá propagace a produkce nynějších projektů, které realizujeme vlastním jménem anebo ve spolupráci s našimi klienty.

CK Livingstone – případová studie 

CK V-tour – případová studie

CK MTM tour – případová studie

Koncepto - Destinační marketing a Cestovní ruch

Rakouský alpský svaz Alpenverein v ČR

Se svojí více než 150-letou historií a více než 570 000 členy je Alpenverein rozmanitou a společensky významnou institucí v Rakousku i mimo něj. Od roku 2010 se staráme o obchod a marketing zastoupení vídeňské sekce Edelweiss v České republice, kterou reprezentuje kancelář OEAV.CZ.  (viz OEAV.CZ – případová studie)

Intenzivní spolupráce s desítkami obchodních partnerů z České republiky, Slovenska, Rakouska, Švýcarska a Slovinska nám poskytuje vhled do prostředí malo- a velkoobchodu v segmentu vybavení pro outdoorové aktivity a sporty, do systému vzdělávání profesionálních horských vůdců a průvodců a zejména pak do destinačního marketingu nejvyspělejších trhů, kterými Rakousko a Švýcarsko bezesporu jsou. 

Koncepto - Destinační marketing a Cestovní ruch

Destinační marketing a projekty v cestovním ruchu

Spolupráce se zastoupením agentur Switzerland Tourism a Österrreich Werbung v Praze, konkrétně pak s destinacemi Davos-Klosters, Jungfrau, Samnaun-Ischgl, Pilatus, Wolfgangsee, Traunsee, Attersee, Niederösterreich, Ramsau-Schladming, Saalbach-Hinterglemm, Hochkönig či s marketingovým oddělením Rhätische Bahnen a dalšími nám přináší množství podnětů, které uplatňujeme v projektech sloužících propagaci a podpoře cestovního ruchu v regionech České republiky.

 

Pravidelně se účastníme pracovních setkání Switzerland Workshop či Österreich Workshop v Praze, nejvýznamnějšího eventu propagujícího Švýcarsko touroperátorům ze světa Swiss Travel Markt, konferencí a přednášek v ČR nejen jako účastníci, ale i jako spoluorganizátoři či vystupující.