Full service reklamní agentury

Máte hotovou marketingovou strategii, vizuální styl, webovou prezentaci včetně online propagace. Gratulujeme! Nyní byste chtěli vše vytisknout, polepit, nainstalovat, rozdat drobné reklamní dárky, případně uspořádat vlastní firemní akci – event a  jediné co nemáte, je čas nebo kontakty?

Věnujte se nadále tomu, v čem jste jedineční a reklamní služby nechte na nás! Máme síť profesonálních partnerů a rychle vám zajistíme, co právě potřebujete. Uspořádáme pro vás firemní event na míru! Zařídíme tisk bannerů, polep výloh i vozidel či výrobu reklamních předmětů.

Polepy a instalace

Doporučíme vám formáty reklamy na míru a dodáme včetně polepů či instalace. Máme na výběr z široké nabídky reklamních nástrojů; reklamní bannery, plakáty, rollupy, polepy aut i provozoven, světelnou reklamu, navigační tabule, billboardy, reflexní polepy, pískované fólie a mnohé další. 

Nechte vaši reklamu mluvit k zákazníkům!

Ukázka našich prací

Eventy, produkce

Nebojte se uspořádat svůj originální event! Kdy jindy máte příležitost být se svými zákazníky v bezprostředním kontaktu? 

Bavíme se pořádáním eventů a rádi vyrazíme do terénu. Zajišťujeme veletržní stánky, výstavy, přednášky, prezentace, festivaly i závody. Pomůžeme vám vymyslet váš originální event a rádi jej pro vás zrealizujeme!

 

Žijeme akcí! 

Od roku 2008 organizujeme závod Jesenická 24 hodinovka na běžkách, od roku 2014 jsme součástí produkčního týmu cestovatelského festivalu GO KAMERA. Máme za sebou desítky dalších podobných akcí.

Jesenická 24 hodinovka

Že rádi vytáhneme ruce z klávesnice, dokazuje tato lehce extrémní akce organizovaná minimalisticky v pořadatelsky značně nepříznivých podmínkách.

Autorem myšlenky i hlavním organizátorem všech uplynulých ročníků je Michael Pokorný. Říká: „Dokud se budeme v cíli každého ročníku dívat do radostí rozzářených očí zcela vyčerpaných závodníků, neměli bychom mít problém s naší motivací se zase znovu pustit do organizačního maratonu“.

Z pohledu marketingu a logistiky není u podobných závodů cílem zdaleka jen účinná a zajímavá propagace. Za organizací se mimo jiné skrývá především řada jednání se sponzory a partnery, budování komunity příznivců na sociálních sítích, evidence závodníků, ekonomika závodu, zajištění tratě včetně nezbytné komunikace s úřady, zajištění zdravotnického dohledu, instalace zázemí organizačního týmu, instalace reklamních nosičů partnerů závodu, realizace a zpracování fotografické dokumentace, publikování výsledků…

Důkladné plánování je v tomto případě výhodou. Co se v Brně nenaloží, na hřebeni hor už neseženeme.

Webové stránky závodu