Koncepto Festival DO HOR!

Festival DO HOR! 2019

Náš kreativní a produkční tým se opět značnou měrou podílí na organizaci a propagaci festivalu, který od probíhá od listopadu 2018 do dubna 2019 na brněnské scéně. Akci pořádá CK V-tour a kancelář Alpenverein OEAV.CZ. Je to výborná ukázka marketingu značky, za kterým stojí konkrétní lidé, a který přidává firmě osobitý příběh. Nehledě na smysluplnost samotné akce.

Přijďte si užít přednášky a besedy ve společnosti atletů, horských vůdců a dalších zajímavých hostů, kteří představí jednotlivé horské aktivity, poskytnou cenné rady k minimalizaci potenciálních rizik, představí nové trendy a poskytnou tipy na nejlepší lokality pro tyto sporty. Bonusem každého večera jsou tematické filmy či instruktážní videa. 

Hlavní večery v nádherných prostorách společenského sálu radnice Brno-Střed stejně jako cestovatelské besedy v klubovně Alpenvereinu na Údolní 57 mají nezapomenutelnou atmosféru. 

Webové stránky festivalu

Lavinová prevence - 24.11.2018

O program se v hlavní míře postarali mezinárodní horští vůdci Radek Lienert a Branislav Adamec (Dynafit). Téma lavinových vyhledávačů, airbagů a další výstroje představil Ivor Sekanina z brněnské prodejny HUDY. Překvapením večera bylo vyprávění Tomáše Vaculky z Trtík Sportu o skialpinismu a freeridu za polárním kruhem v Norsku. 

Trekingové vrcholy ve světě – 24.1.2019

Honza Haráč večer uvedl přednáškou na téma Co je dobré vědět před tím, než se pustíte na vysoké kopce. Tedy debata o výbavě, jídle, aklimatizaci, rizicích, logistice a financích, psychice nebo sportovním výkonu. Michael Pokorný diváky zavedl na Elbrus, Ararat, Kazbeg, Damávánd a do pohoří Atlas. Večer dokreslily nádherné fotky a videa Jakuba Cejpka. 

Horský běh může být pro každého – 7.2.2019

Tentorkát jsme si zopakovali oblíbené téma trailového a horského běhu. Tomáš Bystřický přiblížil atmosféru závodů, taktiku v přípravě a vybavení, Jirka Gruntorád se zaměřil na téma tréninku podle tepové frenkvence, což umocnil Radim Šlachta svým svérázným humorem a zasvěcením do tajů aplikace mySASY (kterou teď všichni chceme a potřebujeme). Skvělý pohled na výběr běžeckých bot a filozofii trailového běhu nám dal Martin Marek. Parádní večer, děkujeme všem přítomným!