Branding a vizuální identita

KREATIVA A DESIGN

Budujeme silné značky, navrhujeme kampaně, dobré věci děláme ještě lepší.  

Odlišujeme značky a firmy prostřednictvím koncepčního myšlení a pečlivě vytvořeného designu, který je spojuje s jejich publikem. Naše návrhy a řešení se zaměřují na potřeby našich klientů a zákazníků našich klientů.

Využíváme fotografií, ilustrací a typografie pro prodej myšlenek, produktů a služeb. Naše grafické studio je vám k dispozici každý pracovní den a nápaditá řešení hledáme společně. Naplno využíváme synergie různých profesí v našem týmu.

Proces návrhu loga a vizuálního stylu

Grafické studio vdechne vaší značce život

Vzhled není všechno. V grafickém designu je však nejvyšší prioritou. 

Koncepto / Grafické studio / Reklamní agentura
Koncepto / Grafické studio / Reklamní agentura

S těmito tématy jste u nás správně

Jaké logo odráží váš styl?

Pokud si zatím nedokážete definovat, jakou roli hraje logo a vizuální styl ve vašem podnikání, nevadí. Od toho jsme tady my. Pomůžeme vám rozklíčovat, v jakých oblastech své logo uplatníte. Každá firma má vlastní požadavky odpovídající možnostem, ambicím i časovým potřebám.

Jděte s dobou, nebojte se redesignu

Setkali jsme se s tím už mnohokrát. Lidé mají pocit, že redesign bolí. Něco, nač jsou za mnoho let zvyklí, co považují za konstantu, se má najednou změnit. Redesign je však běžnou součástí podnikatelského života. Stejně jako technologický pokrok nezastavíte a musíte držet krok s dobou. Inovacím produktů a vývoji vaší firmy by měl odpovídat také aktuální vizuální styl značky.