Prohlédněte si
aktuální práce

Koncepto, reklamní agentura a grafické studio GofromBrno

Po řadě vzdálenějších destinací pracujeme konečně u nás doma. Místa na fotografiích důvěrně známe, do textů v obsahu můžeme zasáhnout bez obav, že popleteme reálie. Na testování Tišnovské pivní stezky se těší celý náš tým.

Koncepto, reklamní agentura a grafické studio COP Zážitkové zájezdy

Skutečnou raritou je vznik nové cestovní kanceláře v roce, kdy 160 jiných opustilo trh. Návrh webu zrcadlí naše mnohaleté zkušenosti s provozem vlastní cestovní kanceláře a vůbec práci v cestovním ruchu.

Koncepto, reklamní agentura a grafické studio Hotel SEN

Předmětem zadání bylo navrhnout grafické zpracování hotelové brožury pro jednu z firem skupiny AD Group, Hotel SEN****. Publikace je určena k umístění do pokojů před příjezdem hostů, ale také k prezetnaci hotelu mimo jeho areál. Cílem je představení hotelových služeb a navození atmosféru vyplývající především z pocitů, fotografií a příběhu.

Koncepto, reklamní agentura a grafické studio Switchio

Pro společnosti Switchio, která je divizí společnosti MONET+, jsme realizovali programing redesignovaných webových stránek včetně kompletního naplnění obsahem.

Hola Biolabs od Koncepto, reklamní agentura a grafické studio

Všichni jsme se stali odborníky na prevenci šíření Covid-19 s názorem na vládní opatření. Negativní test se postupně stává podmínkou vstupu na pracoviště. Srozumitelná informace o rozdílu mezi antigenními testy a PCR testy s jednoduchou rezervací termínu odběru vzorku je hlavním požadavkem na nový web odběrového místa ve Starém Lískovci.

Koncepto Marketingová agentura a grafické studio COP

Společnost Centrum outdoorových programů (zkráceně COP) během 25 let existence realizovala tisíce programů a prázdninových táborů pro žáky základních a středních škol i prázdninových i vzdělávacích akcí pro pedagogické pracovníky. V pestré nabídce zážitkových aktivit si na své přijdou firemní kolektivy stejně jako zájemci z řad veřejnosti.

Koncepto reklamní agentura a grafické studio – Alpenverein OEAV.CZ

 V pořadí již páté vydání ročenky završilo úplně atypický, pro podnikání v cestovním ruchu v mnoha směrech mimořádně náročný rok. 

Koncepto reklamní agentura Malá Elektromobilita

Ať se nám to líbí nebo ne,  do běžného provozu kolem nás vstupují elektromobily a další dopravní prostředky dobíjené přes elektrickou zásuvku. Logo a vizuální styl našeho dlouhodobého klienta dohání technologický skluz novou podobou. 

Koncepto Jacob Hotel and Apartments

Do nových prostor přístupných přímo z náměstí se přestěhovala recepce stylového hotelu spojená s prodejem přírodních alko i nealko nápojů.

Alpenverein OEAV.CZ - ročenka, Koncepto

Stěžejní tiskovinou kanceláře OEAV.CZ je ročenka prezentující vybrané horské destinace v Rakousku, Švýcarsku a Slovinsku. Co předchází její tvorbě?

Koncepto Jesenická 24hodinovka

Pro 14. ročník běžkařského závodu jsme vizuál oblékli do nového kabátu, dalo by se říct doslova do norského svetru.

Koncepto marketingová agentura a grafické studio 5 let

Věnujeme-li 10 tisíc hodin umění, sportu či jinému oboru, říká se, že teprve potom v této činnosti můžeme dosáhnout mistrovské úrovně.  Kam se posunulo Koncepto za 5 let?