Prohlédněte si
aktuální práce

Koncepto reklamní agentura a grafické studio – Alpenverein OEAV.CZ

 V pořadí již páté vydání ročenky završilo úplně atypický, pro podnikání v cestovním ruchu v mnoha směrech mimořádně náročný rok. 

Koncepto reklamní agentura Malá Elektromobilita

Ať se nám to líbí nebo ne,  do běžného provozu kolem nás vstupují elektromobily a další dopravní prostředky dobíjené přes elektrickou zásuvku. Logo a vizuální styl našeho dlouhodobého klienta dohání technologický skluz novou podobou. 

Koncepto Jacob Hotel and Apartments

Do nových prostor přístupných přímo z náměstí se přestěhovala recepce stylového hotelu spojená s prodejem přírodních alko i nealko nápojů.

Alpenverein OEAV.CZ - ročenka, Koncepto

Stěžejní tiskovinou kanceláře OEAV.CZ je ročenka prezentující vybrané horské destinace v Rakousku, Švýcarsku a Slovinsku. Co předchází její tvorbě?

Koncepto Jesenická 24hodinovka

Pro 14. ročník běžkařského závodu jsme vizuál oblékli do nového kabátu, dalo by se říct doslova do norského svetru.

Koncepto marketingová agentura a grafické studio 5 let

Věnujeme-li 10 tisíc hodin umění, sportu či jinému oboru, říká se, že teprve potom v této činnosti můžeme dosáhnout mistrovské úrovně.  Kam se posunulo Koncepto za 5 let?

Webové stránky Slovinsko.travel

Vytvořme jediný a nezaměnitelný oficiální portál slovinské centrály cestovního ruchu v ČR. Tak zní zadání tohoto projektu.

Krkonoše od Koncepto, reklamní agentura a grafické studio

Krkonoše jsou bezesporu jednou z nejvýznamnějších turistických destinací v České republice. Zásadním argumentem pro redesign turistického portálu byla zejména absence responzivity, tedy praktická nepoužitelnost webu na mobilních zařízeních.

Koncepto Travelbakers Audit marketingu a komunikace v cestovním ruchu

V nelítostném boji o zákazníka, návštěvníka, klienta budou úspěšní ti, kteří mají nastaveny reálné cíle a vědí, kdo je jejich cílová skupina a jak s ní komunikovat. Teď je pravý čas na audit dosavadních marketingových aktivit a jednotlivých nástrojů.

Krkonoše od Koncepto, reklamní agentura a grafické studio

Při redesignu oficiálního turistického portálu Krkonoš jsme vyhodnotili, že kategorie obsahu nesouvisející s cestovním ruchem bude hned v prvním kroku vyjmuta a na samostatné doméně prezentovana s upravenou uživatelskou navigací.

Jičín od Koncepto, reklamní agentura a grafické studio

Cílem redesignu webových stránek jicin.org je vytvoření moderní webové prezentace vyhovující krátkodobým návštěvníkům, kteří se v Jičíně zastaví na odpoledne i turistům trávícím dovolenou v Českém ráji. V neposlední řadě stojí také rezidenti, poskytovatelé služeb, místní samospráva, organizátoři eventů apod. 

Koncepto Aida nápojové a jídelní lístky

Po přestávce vynucené vládním nařízením se všechny provozovny AIDA vrací k normálnímu provozu. Interiéry prošly drobnými úpravami, zásadní proměny se dočkaly nápojové a jídelní lístky.