Prohlédněte si
aktuální práce

Alpenverein OEAV.CZ - ročenka, Koncepto

Stěžejní tiskovinou kanceláře OEAV.CZ je ročenka prezentující vybrané horské destinace v Rakousku, Švýcarsku a Slovinsku. Co předchází její tvorbě?

Koncepto Jacob Hotel and Apartments

Do nových prostor přístupných přímo z náměstí se přestěhovala recepce stylového hotelu spojená s prodejem přírodních alko i nealko nápojů.

Koncepto Jesenická 24hodinovka

Pro 14. ročník běžkařského závodu jsme vizuál oblékli do nového kabátu, dalo by se říct doslova do norského svetru.

Koncepto marketingová agentura a grafické studio 5 let

Věnujeme-li 10 tisíc hodin umění, sportu či jinému oboru, říká se, že teprve potom v této činnosti můžeme dosáhnout mistrovské úrovně.  Kam se posunulo Koncepto za 5 let?

Webové stránky Slovinsko.travel

Vytvořme jediný a nezaměnitelný oficiální portál slovinské centrály cestovního ruchu v ČR. Tak zní zadání tohoto projektu.

Krkonoše od Koncepto, reklamní agentura a grafické studio

Krkonoše jsou bezesporu jednou z nejvýznamnějších turistických destinací v České republice. Zásadním argumentem pro redesign turistického portálu byla zejména absence responzivity, tedy praktická nepoužitelnost webu na mobilních zařízeních.

Koncepto Travelbakers Audit marketingu a komunikace v cestovním ruchu

V nelítostném boji o zákazníka, návštěvníka, klienta budou úspěšní ti, kteří mají nastaveny reálné cíle a vědí, kdo je jejich cílová skupina a jak s ní komunikovat. Teď je pravý čas na audit dosavadních marketingových aktivit a jednotlivých nástrojů.

Krkonoše od Koncepto, reklamní agentura a grafické studio

Při redesignu oficiálního turistického portálu Krkonoš jsme vyhodnotili, že kategorie obsahu nesouvisející s cestovním ruchem bude hned v prvním kroku vyjmuta a na samostatné doméně prezentovana s upravenou uživatelskou navigací.

Jičín od Koncepto, reklamní agentura a grafické studio

Cílem redesignu webových stránek jicin.org je vytvoření moderní webové prezentace vyhovující krátkodobým návštěvníkům, kteří se v Jičíně zastaví na odpoledne i turistům trávícím dovolenou v Českém ráji. V neposlední řadě stojí také rezidenti, poskytovatelé služeb, místní samospráva, organizátoři eventů apod. 

Koncepto Aida nápojové a jídelní lístky

Po přestávce vynucené vládním nařízením se všechny provozovny AIDA vrací k normálnímu provozu. Interiéry prošly drobnými úpravami, zásadní proměny se dočkaly nápojové a jídelní lístky.

Škola šití Habrová od Koncepto, reklamní agentura a grafické studio

Kdo umí ocenit zhotovení výrobku na míru, bude se v Módní dílně paní Habrové cítit jako v ráji. Nyní představujeme nové webové stránky navržené výhradně pro kurzy šití.

Koncepto Festival DOHOR!

Festival DOHOR! je projektem kanceláře Alpenverein OEAV.CZ a CK V-tour. Třetí ročník festivalu dokazuje jeho životaschopnost a smysluplnost. Brněnskou cestovatelskou a outdoorovou scénu obohacuje hlavními večery v prostorách radnice Brno-Střed a cestovatelskými besedami v knihovně Jiřího Mahena na Kobližné ulici.