Prohlédněte si
aktuální práce

Koncepto, reklamní agentura a grafické studio Pohádkové Krkonoše

Rodiny s dětmi jsou oblíbenou a vítanou cílovou skupinou snad v každé destinaci. I když marketing nemusí vysloveně na toto publikum cílit, je rozhodně dobře, když mají rodiče svoji roli usnadněnu díky stále populárnějším geolokačním hrám, hledačkám anebo starému dobrému sbírání razítek.

Koncepto, reklamní agentura a grafické studio TIC Trutnov

Redesign turistického portálu Trutnova je dalším v řadě našich webových projektů z oblasti cestovního ruchu. Podobně jako v ostatních případech i tentokrát jsme stáli před úkolem odlehčit a zmodernizovat prezentaci výletních cílů, tras a kalendáře akcí.

Jičín od Koncepto, reklamní agentura a grafické studio

Cílem redesignu webových stránek jicin.org bylo vytvoření moderní webové prezentace vyhovující krátkodobým návštěvníkům, kteří se v Jičíně zastaví na odpoledne i turistům trávícím dovolenou v Českém ráji. V neposlední řadě stojí také rezidenti, poskytovatelé služeb, místní samospráva, organizátoři eventů apod. 

Koncepto, reklamní agentura a grafické studio GofromBrno

Po řadě vzdálenějších destinací pracujeme konečně u nás doma. Místa na fotografiích důvěrně známe, do textů v obsahu můžeme zasáhnout bez obav, že popleteme reálie. Na testování Tišnovské pivní stezky se těší celý náš tým.

Koncepto, reklamní agentura a grafické studio COP Zážitkové zájezdy

Skutečnou raritou je vznik nové cestovní kanceláře v roce, kdy 160 jiných opustilo trh. Návrh webu zrcadlí naše mnohaleté zkušenosti s provozem vlastní cestovní kanceláře a vůbec práci v cestovním ruchu.

Koncepto, reklamní agentura a grafické studio Hotel SEN

Předmětem zadání bylo navrhnout grafické zpracování hotelové brožury pro jednu z firem skupiny AD Group, Hotel SEN****. Publikace je určena k umístění do pokojů před příjezdem hostů, ale také k prezetnaci hotelu mimo jeho areál. Cílem je představení hotelových služeb a navození atmosféru vyplývající především z pocitů, fotografií a příběhu.

Koncepto, reklamní agentura a grafické studio Switchio

Pro společnosti Switchio, která je divizí společnosti MONET+, jsme realizovali programing redesignovaných webových stránek včetně kompletního naplnění obsahem.

Hola Biolabs od Koncepto, reklamní agentura a grafické studio

Všichni jsme se stali odborníky na prevenci šíření Covid-19 s názorem na vládní opatření. Negativní test se postupně stává podmínkou vstupu na pracoviště. Srozumitelná informace o rozdílu mezi antigenními testy a PCR testy s jednoduchou rezervací termínu odběru vzorku je hlavním požadavkem na nový web odběrového místa ve Starém Lískovci.

Koncepto Marketingová agentura a grafické studio COP

Společnost Centrum outdoorových programů (zkráceně COP) během 25 let existence realizovala tisíce programů a prázdninových táborů pro žáky základních a středních škol i prázdninových i vzdělávacích akcí pro pedagogické pracovníky. V pestré nabídce zážitkových aktivit si na své přijdou firemní kolektivy stejně jako zájemci z řad veřejnosti.

Koncepto reklamní agentura a grafické studio – Alpenverein OEAV.CZ

 V pořadí již páté vydání ročenky završilo úplně atypický, pro podnikání v cestovním ruchu v mnoha směrech mimořádně náročný rok. 

Koncepto reklamní agentura Malá Elektromobilita

Ať se nám to líbí nebo ne,  do běžného provozu kolem nás vstupují elektromobily a další dopravní prostředky dobíjené přes elektrickou zásuvku. Logo a vizuální styl našeho dlouhodobého klienta dohání technologický skluz novou podobou. 

Koncepto Jacob Hotel and Apartments

Do nových prostor přístupných přímo z náměstí se přestěhovala recepce stylového hotelu spojená s prodejem přírodních alko i nealko nápojů.